מתכננים את הרגע המרגש בחיים: כך תארגנו חתונה מהסרטים במסעדה!

אחד מהטרנדים החמים של עולם האירועים כולל הפקה של אירוע חתונה דווקא במסעדה ולא באולם. עם שפע של מסעדות שיכולות להתאים לאירועים קטנים וגדולים וכן יכולת להתאים את האירוע לאופי שלכם כזוג, אין ספק כי מדובר בהזדמנות לתכנן אירוע מיוחד ובלתי נשכח. בשביל לסייע לכם לארגן חתונה מהסרטים, בחרנו להציג את כל השלבים החשובים, בדרך לחופה. מוכנים? בואו נתחיל!

קבלת המלצות למסעדה

ארגון של הפקת אירוע חתונה במסעדה מחייב באופן טבעי חקר שוק מקיף המתבצע בהתאם לתנאים שלכם – החל ממיקום המסעדה ועד למספר האורחים הצפוי. על מנת לקצר את התהליך ולהיות מדויקים יותר, מומלץ להיעזר באתרים המציעים ביקורות המבוססות על חוות דעת של זוגות שהתחתנו ויכולים להעיד על רמת שביעות הרצון, לצד תיאום של פגישה עם לפחות שניים עד שלושה מסעדות כמו למשל מסעדות איטלקיות מובילות, כחלק מקבלת החלטות שתניב את היכולת לבחור את המסעדה המושלמת בעבור האירוע.

הגדרת רשימת תקציב

הגדרת רשימת תקציב היא משימה חשובה בתהליך הארגון, מאחר וצריך לתכנן את התקציב בהתאם לסכום שעומד לרשותכם, ורק לאחר מכן ניתן להמשיך לשלב הבא הכולל את תכנון כל הרבדים של האירוע – החל מספקים, קייטרינג של המסעדה ועד למזכרות לאורחים. בתהליך של הגדרת רשימת התקציב רצוי גם לבצע השוואת מחירים בין הספקים שאיתם אתם רוצים לעבוד, לטובת קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית המותאמת בדיוק למסגרת.

גיבוש הקונספט

רצוי לחשוב על קונספט המתכתב עם החזון שלכם לגבי אירוע החתונה הנערך במסעדה. באמצעות קבלת השראה באתרים ברשתות החברתיות כמו גם באפליקציות כמו למשל פינטריסט ניתן לקבל השראות שאותן תוכלו ליישם באירוע, החל מעיצוב השולחנות ועד לעיצוב ההזמנה שיתכתב עם האווירה שאותה אתם רוצים ליצור במסגרת האירוע.

השכרה של רכב יוקרה

נושא הסעה לחתונה הוא משמעותי, בשל ההבנה כי נושא התחבורה הוא קריטי בתהליך התכנון וההתנהלות באותו היום. אופציה נהדרת עבורכם לטובת ארגון של חתונה יוקרתית ואפילו הוליוודית יכולה להתבצע באמצעות השכרת רכב יוקרה מסכנות רכבים מובילה כמו למשל סאן קאר. באתר הרשמי של הסוכנות תוכלו למצוא את קטלוג הרכבים, ולשכור רכב שילווה אתכם לכל אורך האירוע, וגם לאירועים נוספים כמו למשל שבת חתן, בהתאם למודל תשלום גמיש ועם אפשרות להחזרת הרכב בסמוך למקום האירוע.

 

 

הכנת רשימות

רשימת המוזמנים היא קריטית לטובת תכנון של חתונה, מאחר ומדובר בגורם אשר משפיע על בחירת המסעדה כמו גם המחירים שאותם תידרשו לשלם בעבור המנות. מומלץ להקים רשימת אקסל ולשתף אותה ביחד עם בני המשפחה לצד הקמה של רשימות נוספות אשר כוללות רעיונות שיש לכם, רשימת ספקים כמו למשל צלם וידאו, תקליטן, מעצב אירועים, שיער ועוד וכן עוד רשימה עם משימות פתוחות שלא טיפלתן בהן.

תיאום מול ספקים

מומלץ לקבוע פגישות עם כמה שיותר ספקים ברצף מתוך מטרה לחסוך זמן ולנהל את האנרגיה שלכם כך שאתם לא מוצאים את עצמכם נדרשים אתר בעל מקצוע בדקה התשעים. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את ההתעסקות הזו, אפשר לשכור את שירותיה של מפיק מפיק/ת חתונות אשר יבצע את כל הפעולות הללו בעבורכם.

לסיכום

תכנון חתונה הוא אף פעם לא קל, גם בעת בחירה במסעדה במקום אולם. אולם, אפשר לנצל את הידע הרב שאותו הצגנו לכם כאן, לטובת תכנון של אירוע מושלם שייחרט היטב בזיכרון שלכם, ושל האורחים שלכם. שיהיה במזל טוב!

נגישות