הנהלת חשבונות: עכשיו אפשר גם באינטרנט!

הנהלת חשבונות באינטרנט

הנהלת חשבונות היא פעילות קלאסית וחיונית ביותר בעסקים, כולל במסעדות. לכאורה, מדובר בתחום עתיק ושמרני למדי, ששום דבר מיוחד ומלהיב לא מתרחש בו באמת. למעשה, עולם הנהלת החשבונות הוא בין התחומים אשר נהנים במיוחד מתועלות המחשוב העסקי ואפילו משירותי הענן המודרניים. כן, יש "הנהלת חשבונות באינטרנט". כלומר, הנהלת חשבונות כשרות ענן.

מה זה כולל?

שרות הנהלת חשבונות באינטרנט, כולל בין השאר:

ניהול מסמכים יעיל

יכולת להפיק במהירות ובקלות מסמכים שונים, דוגמת קבלות, לשמור אותם או לשלוח לגורמים אחרים. המשלוח הוא גם באמצעים אלקטרוניים, כמו משלוח חשבונית באימייל. כל המסמכים האלה נשמרים במערכת בארכיון, באופן נוח לאיתור בעתיד וישנו גם גיבוי אצל ספק השרות. כל זאת, שומר מסמכים אלה במצב תקין ובטוח, לאורך שנים. אין הידרדרות פיזית של מצב הניירת או סכנה לנזקים למסמכים מודפסים. ככלל, מדובר בשירות מומלץ ופשוט ורב יכולות, בו ניתן למשל לסרוק חשבוניות, להפיק דרך המערכת מגוון דו"חות שימושיים ועוד.

חתימה דיגיטאלית

שילוב חתימה דיגיטאלית במסמכים שאתם שולחים. ב"חתימה" הכוונה כאן לטכניקה מיוחדת, אשר מאפשרת לוודא אותנטיות של מסמכים שנשלחים בצורה אלקטרונית. חתימה דיגיטאלית היא כיום חלק חשוב ומקובל (ומוכר במסגרת חוקים ותקנות), בשימוש האלקטרוני במסמכים כאלה.

סיוע בניהול של מגוון פעילויות חשובות

מערכת הנהלת החשבונות באינטרנט מסייעת בין השאר בניהול הוצאות ותזרים מזומנים, ניהול הטיפול בצ'קים ובסליקת אשראי, ניהול פעילויות תשלום לספקים, ניהול הוראות קבע, ניהול מלאי ועוד.

אוטומציה

יכולות שונות של אוטומציה מובנות במערכת, באופן אשר חוסך לכם זמן וטעויות. למשל, משלוח אוטומטי של חשבונית על תשלום דחוי. אוטומציה גם מצמצמת מצבים שבהם שוכחים לבצע דבר מה ובאופן כללי היא יכולת חשובה ביותר, גמישה ורבת אפשרויות.

מגוון יכולות מתקדמות

במערכת איכותית נוסח זו של iCount, יש למעשה תכונות מתקדמות נוספות רבות. זאת, בין השאר מאחר שמדובר במערכת רחבה מאוד ביכולותיה, מעבר להנהלת חשבונות בלבד (היא כוללת למשל מנגנון CRM מובנה).

מדוע שרות כזה מומלץ עבורכם?

מעבר לנקודות חשובות אלה, שרות הנהלת חשבונות באינטרנט מומלץ למסעדות גם לאור התועלות הבאות:

התייעלות רוחבית

קידום ייעול של פעילויות המסעדה, במגוון אופנים. בסופו של דבר, הפעילות השוטפת של עסק כרוכה באינספור פרטי פרטים קטנים. ככל שמצליחים לייעל אותם, התועלת מצטברת בהדרגה ומספקת ייעול רוחבי משמעותי.

צמצום הוצאות

צמצום ההוצאות השוטפות על הפעילויות שתיארנו. התשלום על השרות עצמו, הוא במודל של תשלום חודשי קטן וקבוע.

חיסכון במשאבים נוספים

חסכון במשאבים זמן, כוח אדם ועוד, תודות לייעול שמושג. השימוש במודל שירותי ענן, חוסך לכם הוצאות על חומרת ותוכנת מחשוב בתוך העסק. כמובן, מדובר בחיסכון חלקי בלבד – עדיין יידרש מחשוב בכדי להתחבר לשרות. גם כך, תחסכו לא מעט בהיבט זה.

תקני, חוקי ומקובל

שימוש בשרות הנהלת חשבונות, איננו דבר יוצא דופן מבחינת הרשויות. מדובר באופן פעילות נפוץ, שאינו נוגד חוקים ותקנות.

גמישות וגישה נוחה

ניתן לגשת לשרות כזה מכל מקום, בכל זמן, דרך כל התקן מחשוב שמסוגל לגלוש לאינטרנט ולהפעיל דפדפן.

גישה ידידותית לסביבה

כאשר הדברים מתבצעים בצורה יותר ממוחשבת, על חשבון הדפסות וניירת רבה, הדבר מועיל גם לסביבה.

לסיכום

אין ספק, שכל מסעדה מחפשת להתייעל. שימוש בשרות הנהלת חשבונות באינטרנט מספק דרך מומלצת לעשות זאת.

נגישות