לא צריך למשכן את הבית: האביזרים שאתם פשוט חייבים במטבח!

שדרוג המטבח אינו חייב להתבצע באמצעות לקיחה של הלוואה, אלא ניתן בהחלט לשדרג את המטבח באמצעות אביזרים שיעניקו לכם לא רק נוחות אלא גם אפשרות לשדרג את היכולות שלכם במטבח. מהם האביזרים אשר הם בגדר חובה? על כך – בסקירה הבאה.

שדרוג המטבח באמצעות כלי נוי – מינימום השקעה כספית ומקסימום תוצאה

בשנים האחרונות ניתן להבחין בשינוי מגמה בעולם המטבחים, וזאת בשל פתיחה של חברות וחנויות המציעות לקהל הצרכנים אפשרות לשדרג את המטבח במינימום מחיר ובמקסימום  תוצאה. למעשה, אם אתם בדיוק מתכננים לחדש את המטבח – להלן האביזרים שלא רק ישדרגו לכם את השהות במטבח אלא גם יאפשרו לכם לשכלל את היכולות, באופן קל ופשוט. מוכנים? בואו נתחיל!

מחבת פנקייק

מי לא אוהב פקנייקים בבוקר? מדובר בארוחת בוקר מושלמת אך גם כזו שעלולה לגזול לא מעט זמן, בשל הצורך להכין פנקייקים אחידים בגודל שלהם. ובכן, דרך רכישה של מחבת פקנייקים אותו ניתן לרכוש עם פרצופים  או לבבות תוכלו להכין בקלות ובמהירות פנקייק מושלם.

קרש חיתוך דו צדדי

קרש חיתוך דו צדדי עשוי סילקון מהווה יתרון עצום בעבורכם, וזאת בשל העובדה כי מדובר בקרש חיתוך עמים לחום קור כמו גם כזה שאותו ניתן לנקות בקלות ובכך להימנע מהצטברות של חיידקים, עובש וריח רע. מדובר בקרש חיתוך שאותו ניתן להפוך בהתאם לצרכים – בין אם מדובר בחיתוך של פירות וירקות או בצד השני עם משטח מונע החלקה שמאפשר לחתוך לחם, בשר ועוד. בנוסף, מדובר בקרש עם עיצוב זוויתי כך שניתן לנקז במהירות את הנוזלים.

לא צריך למשכן את הבית: האביזרים שאתם פשוט חייבים במטבח!

סכין שף

כל טבח צריך במטבח סכין שף מקצועית שבאמצעותה ניתן לבצע חיתוך של כל מזון – החל מירקות ועד בשר. סכין שף איכותית מאפשרת לכם לבצע חיתוך מהיר יותר כמו גם מדויק, ומאחר ומדובר במתכת איכותי הסכין נשמרת למשך זמן רב. מדובר בהשקעה כספית אשר תלווה אתכם למשך שנים ועל כן מדובר באביזר שהוא בגדר חובה בכל מטבח.

מחבת נון סטיק

כמה פעמים יצא לכם להכין אוכל ולגלות כי הוא נדבק ובעצם השפיע על הטעם של האוכל? סביר להניח שלא מעט. באמצעות רכישה של מחבת נון סזטיק איכותית ניתן לצלות ולבשל את האוכל באופן אחיד ומהיר. רצוי לבצע השוואת מחירים בין הספקים כמו גם לבחון כי אכן מדובר במחבת נון סטיק, כל זאת מתוך מטרה לבצע את הרכישה שתשדרג לכם את החיים במטבח – במינימום זמן.

קולפן ירקות ידני

למרות שבמחשבה ראשונה קולפן ירקות הוא פריט בסיסי למדי, תתפלאו לשמוע כי קולפן טוב יכול לאפשר לכם לבצע חיתוך מהיר אך גם ישמור על האצבעות מפני חתכים. מדובר בקולפן אותו ניתן לרכוש בעשרות שקלים בודדים, ולהרוויח פריט שנשמר למשך שנים.

נגישות